predaj nových vozidiel Škoda, Volkswagen, Opel a Renault
Keď chcete skutočne tú najnižšiu cenu !!!

O nás

Dobrý deň, 

dovoľte nám, aby sme  Vám predstavili náš projekt  JOMAKAUF.

Projektom JOMAKAUF sa venujeme sprostredkovaniu a predaju výhradne nových vozdiel zn. Škoda, VW, Opel a Renault. Uvedomujeme si, že kúpa nového vozidla je pre bežného klienta finančne náročná a že cena vozidla je jedným z hlavných faktorov pri výbere nového vozidla.

Ceny nových vozidiel sú pre bežného klienta stále vysoké. Autorizovaní predajcovia vozidiel často ani nedokážu znížiť cenu vozidla, pretože by prišli o svoju maržu. A ak náhodou znížia cenu, tak je to len približne o 3 až 5 % z ceny nového vozidla. Zaoberali sme sa myšlienkou, či nie je nejaká možnosť znížiť cenu nového vozidla o viac ako 5 % z ceny vozidla bez toho, aby autorizovaný predajca znižoval cenu z vlastnej marže. Našli sme riešenie.

A práve preto sme sa rozhodli pre založenie našej spoločnosti.

JOMAKAUF je start-upová, proklientsky orientovaná spoločnosť, ktorej prvoradým cieľom je klientovi zabezpečiť čo možno najvyššie cenové zvýhodnenie pri kúpe nového vozidla.

Na Slovensku ide o inovatívne riešenie nákupu nového vozidla pre bežných klientov. JOMAKAUF Vám prináša pilotný a jedinečný projekt kúpy nového vozidla.

Nejedná sa o dovoz vozidiel. Klientom ponúkame výhradne nové vozidlá rôznych značiek zakúpené na Slovensku priamo u autorizovaného predajcu vozidiel. Výrazne lepšie ceny vieme ponúknuť vďaka tomu, že ako partneri dostaneme vernostné (veľkoodberateľské) zľavy. Ide o finančnú podporu získanú od autorizovaného predajcu vozidiel, pri ktorej importér vozidla túto finančnú podporu autorizovanému predajcovi vozidiel vráti späť a autorizovaný predajca vozidiel nepríde o svoju maržu. Preto zľava poskytnutá klientovi môže byť vyššia.

Vďaka naším službám dokáže klient ušetriť značnú časť finančných prostriedkov, ktoré si určil na nákup nového vozidla. Finančné zvýhodnenie sa pohybuje až do výšky 20% z bežnej ceny vozidla, resp. 15% z akciovej ceny vozidla zadaného do výroby!  Výška finančného zvýhodnenia závisí od konkrétnej značky vozidla, ako aj od konkrétneho modelu značky.

V súčasnej dobe vieme zabezpečiť cenové zvýhodnenie na vozidlá značiek: 

Škoda,  VW, Opel a Renault.

 

V blízkej dobe sa pre Vás budeme snažiť zabezpečiť cenové zvýhodnenie aj u iných importérov predaja nových vozidiel !

 

Obchodné zastúpenie JOMAKAUF nájdete v mestách Senica a Trnava.  

Podrobnosti, ako získať cenové zvýhodnenie, sa dočítate v časti  "Ako získať auto za najnižšiu cenu".

Takže... ráčte vstúpiť na náš web a vyberte si podľa Vaších predstáv, ktoré nové vozidlo by ste mali záujem kúpiť, a to za najlepšiu cenu na slovenskom trhu!